Bardiensten

Rooster bardiensten


Beste ouder/lid,

De ingeroosterde diensten draai je samen met een vaste kracht, die je wegwijs maakt.
Er liggen zwarte poloshirts klaar om te dragen. Gelieve deze na afloop van de dienst in de wastas achter te laten!
Mocht je onverhoopt niet kunnen, ruil dan zelf met een andere ouder uit hetzelfde team. Vervolgens even een bericht aan kantine@alcides.nl. Dan wijzigen wij dat in de planning. 

Dank en succes!!
                               
             
Datum 11 maart               Team                    Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO13 - 2               Sander Koekoek
10.30 – 12.30 uur             JO13 - 2               Elzo Holzscherer
12.30 – 14.30 uur             JO13 - 1               Nordin Benning
14.30 – 16.30 uur             MO15-1                Floren Bolding
 
Datum 18 maart               Team                    Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO9 - 1                 Jurre Heetla
10.30 – 12.30 uur             JO11-6                 Binck Veldstra
12.30 – 14.30 uur             JO9 - 3                 Luuk Jonk
14.30 – 16.30 uur             MO17-1                Frederieke Bennink
 
Datum 1 april                    Team                   Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO13 - 4               Wout Lambers
10.30 – 12.30 uur             JO15 - 3               Denny Klinge
12.30 – 14.30 uur             JO13 - 3               Timo Paulissen
14.30 – 16.30 uur             MO15-1                Julie Boverhof
 
Datum 8 april                    Team                    Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO13 - 1                Mats van Marle
10.30 – 12.30 uur             JO11 - 3                Semir Ramic
12.30 – 14.30 uur             MO17-1                 Naomi Renkel
14.30 – 16.30 uur             MO17-1                 Esmee Schadenberg
 
Datum  6 mei                    Team                    Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO13 - 3                Mika Rietberg
10.30 – 12.30 uur             MO17-1                 Maud Vloo
12.30 – 14.30 uur             JO13 - 4                Lasse van Zomeren
14.30 – 16.30 uur             JO15 - 3                Freek Kamans
 
Datum 20 mei                   Team                    Ouder van
08.30 – 10.30 uur             JO13 - 4                Ivar Tiemens
10.30 – 12.30 uur             JO9 - 5                  Hugo Pomper
12.30 – 14.30 uur             MO13-1                 Myrthe Hendriks
14.30 – 16.30 uur             X                             X

 
Aanmelden als speler of vrijwilliger
EveryPlaces
Digizijn