Belactie donderdag 6 AprilOp 6 april a.s. organiseert M.v.v. Alcides met de VriendenLoterij een belactie om geld in te zamelen voor de clubkas. Met deze actie willen wij onze jeugdafdeling voorzien van extra financiële middelen voor aanschaf van trainingsmaterialen. Jij kunt ons daarbij helpen!

Donderdag 6 april a.s. tussen 18.30 en 21.30 kun je een telefoontje verwachten van één van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor onze club.

50% van de lotprijs gaat direct naar onze clubkas….. 50%....!!

En als deelnemer van de VriendenLoterij maak je natuurlijk maandelijks kans op fantastische (geld)prijzen.
De VriendenLoterij keert een extra bijdrage uit aan de top-7 clubs en verenigingen die in april 2017 de meeste loten heeft verkocht. Hou donderdag 6 april dus je telefoon goed in de gaten!
 
Voor bestaande deelnemers, die niet via M.v.v. Alcides zijn aangemeld en dit wel zouden willen evenals leden, die nu al besloten hebben dat ze willen deelnemen… Mail naar vriendenloterij@alcides.nl en laat daar je mobiele nummer achter. Dan bellen we je uiteraard tijdens deze belactie!!