Nieuwe hoofdsponsor voor M.v.v. AlcidesWe zijn verheugd om leuk nieuws met jullie te delen. Met trots verwelkomen we onze nieuwe hoofdsponsor voor de komende seizoenen: Meaters! Amerikaans, Mexicaans, steaks, spareribs en burgers, het staat allemaal op de kaart bij Meaters. Meaters is inmiddels niet meer weg te denken als bezorgrestaurant uit onze eigen stad Meppel. En vanaf deze zomer kan je ook terecht op de Groenmarkt om ter plaatse te eten bij Meaters. Als hoofdsponsor zal Meaters een belangrijke rol spelen in het ondersteunen van onze zondag 1. De aan Meaters gekoppelde horecabedrijven, Café de Kansel en Café de Casteleyn, zullen respectievelijk zondag 1 en zaterdag 3 gaan ondersteunen.  
We willen Maarten van Oosten en Anne Hoekstra van harte bedanken voor hun vertrouwen in onze club. We kijken uit naar een succesvolle samenwerking en een geweldig seizoen voor onze spelers en supporters.

Meer weten over Meaters? Neem dan een kijkje op de website van Meaters