VTZ - Update jeugdopleiding V

De afgelopen maanden hebben we de tijd genomen om gesprekken te voeren met al onze huidige trainers. We zitten daarmee in de afrondende fase en kunnen dus langzamerhand de balans op gaan maken richting volgend seizoen. Deze week hebben wij jullie de stand van zaken, tot nu toe gepresenteerd. Daaruit is gebleken dat we nog op zoek zijn naar een aantal enthousiaste trainers! 
Hierbij dan nog een overzicht van de vacatures: 

JO13-3: 

Voor het komende seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste en ambitieuze jeugdtrainers voor de JO13-3! De ontwikkeling en plezier van spelers en trainers staat in onze jeugdopleiding centraal. Mocht je daar enthousiast van worden? Dan zijn we op zoek naar jou! De jeugdopleiding van Alcides leent zich ook goed als stageplaats, dus ook daarvoor ben je van harte welkom! 
Wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO15-4: 

Voor het komende seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste en ambitieuze jeugdtrainers voor de JO15-4! De ontwikkeling en plezier van spelers en trainers staat in onze jeugdopleiding centraal. Mocht je daar enthousiast van worden? Dan zijn we op zoek naar jou! De jeugdopleiding van Alcides leent zich ook goed als stageplaats, dus ook daarvoor ben je van harte welkom! 
Wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO15-3:

We zijn nog wel op zoek naar een enthousiaste ouder of beginnende trainer die samen met John Klinge het trainerschap van de JO15-3 op wil gaan pakken! Ben jij die persoon? En wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO15-1: 

We zijn nog wel op zoek naar een ambitieuze en leergierige trainer die samen met Pascal de Ruiter het trainerschap van de JO15-1 op wil gaan pakken! Ben jij die persoon? En wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO17-3: 

We zijn nog wel op zoek naar een enthousiaste ouder of beginnende trainer die samen met Patrick Stotijn het trainerschap van de JO17-3 op wil gaan pakken! Ben jij die persoon? En wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO19-5: 

Voor het komende seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste en ambitieuze jeugdtrainers voor de ST FC Meppel/Alcides JO19-5! De ontwikkeling en plezier van spelers en trainers staat in onze jeugdopleiding centraal. Mocht je daar enthousiast van worden? Dan zijn we op zoek naar jou! De jeugdopleiding van Alcides leent zich ook goed als stageplaats, dus ook daarvoor ben je van harte welkom! 
Wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO19-4: 

Voor het komende seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste en ambitieuze jeugdtrainers voor de ST FC Meppel/Alcides JO19-4! De ontwikkeling en plezier van spelers en trainers staat in onze jeugdopleiding centraal. Mocht je daar enthousiast van worden? Dan zijn we op zoek naar jou! De jeugdopleiding van Alcides leent zich ook goed als stageplaats, dus ook daarvoor ben je van harte welkom! 
Wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.

JO19-3: 

We zijn nog wel op zoek naar een enthousiaste ouder of beginnende trainer die samen met Willem Spraakman het trainerschap van de ST FC Meppel/Alcides JO19-3 op wil gaan pakken! Ben jij die persoon? En wil je bijdragen aan de ontwikkeling van jeugdspelers en daarnaast de kans krijgen om jezelf als trainer verder te ontwikkelen? Neem dan contact met ons op via VTZ@alcides.nl.
Namens VTZ Jeugd Bovenbouw,
Gert-Jan Paulissen
Harry Ter Wal
Carl Furda