Lokale betrokkenheid en beweging gaan hand in hand. Magnify People, specialist in IT-werving en selectie, heeft de stafleden van alle meidenteams van “Alcipel” – met uitzondering van het eerste elftal – voorzien van nieuwe winterjassen. Dit initiatief ondersteunt de vele vrijwilligers die zich inzetten voor het meidenvoetbal in Meppel en versterkt de band tussen het bedrijfsleven en de lokale sportgemeenschap.
Het idee voor de sponsoring ontstond vorige winter, toen Henk Spitze, trainer van de MO15-1, en Toby Hassefras, eigenaar van Magnify People, de koppen bij elkaar staken. Koukleumend stond Henk regelmatig langs de lijn: winterjassen zaten simpelweg niet in het standaard kledingpakket. “Dat moest anders,” besloten ze – en zo geschiedde.
“Sport draait om teamwork, doorzettingsvermogen en groei – waarden die wij bij Magnify People omarmen. Het is geweldig om op deze manier iets bij te dragen aan het meidenvoetbal in Meppel,” aldus Toby Hassefras. Zijn dochter is aanvoerder van een van de teams, wat de betrokkenheid bij deze sponsoractie nog persoonlijker maakt.
“Alcipel”, een belangrijke schakel in het meiden- en damesvoetbal in de regio, is ontstaan uit de samenwerking tussen FC Meppel en Alcides. Dankzij de sponsoring kunnen de trainers en begeleiders van de teams hun werk in weer en wind voortzetten. Met deze steun benadrukt Magnify People het belang van lokale initiatieven en het stimuleren van sport en beweging voor de jeugd.
Naast het feit dat we heel blij zijn met Magnify People als sponsor van de ST teams meiden zijn we er ook trots op dat Toby zich ook inzet als vrijwilliger binnen de club. Op zaterdag is hij zeer regelmatig als scheidsrechter te vinden op een van de velden op Ezinge.


